Koziołek Matołek odwiedzi Zamek w Baranowie Sandomierskim

19 sierpnia 2016 at 10:45

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury oraz Zespół Zamkowo-Parkowy w Baranowie Sandomierskim zapraszają wszystkich na coroczną, międzypokoleniową imprezę ‚Gdzie wnuki nie mogą, dziadkowie pomogą’. Wydarzenie ma na celu promowanie czytelnictwa zarówno wśród najmłodszych, jak i starszych osób. Koziołek Matołek 24 sierpnia zwiedzi Zamek w Baranowie Sandomierskim oraz weźmie udział w imprezie „Gdzie wnuki nie mogą, dziadkowie pomogą”.

W Zamku już o 9.30 będzie można spotkać się z Koziołkiem, porozmawiać i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Następnie o 10.00 gość przeniesie się na stadion lekkoatletyczny, gdzie wspólnie z dziećmi weźmie udział we wszystkich specjalnie przygotowanych konkursach, zabawach, rozgrywkach sportowych, a także będzie czytał i opowiadał o swoich przygodach. Na uczestników będą czekały również słodycze i niewielki upominek.

Wydarzenie zostanie zorganizowane dzięki wsparciu finansowemu Fundacji Orange, Powiatu Tarnobrzeskiego, Miejskiej Komisji Zapobiegania Problemom Alkoholowym, Rady Osiedla oraz Zespołu Zamkowo-Parkowego w Baranowie Sandomierskim.

Spotkanie z Koziołkiem odbędzie się w środę, 24 sierpnia. Zapisy w Bibliotece w Baranowie lub pod nr telefonu 15 811 80 54. (Sabina Zięba)

temp_17446